Komentari 6

Kraj sage: Dinamov dragulj na posudbi u susjednoj Gorici

Gabrijel Rukavina mjesecima je bio nezadovoljan minutažom. Jedan od najvećih talenata "modrih" ove je sezone odigrao u svim natjecanjima samo pet utakmica (92 minute)

Krilni napadač Gabrijel Rukavina (20) konačno je riješio pitanje svoje budućnosti. Barem do ljeta. Iz Dinama je otišao na posudbu u susjednu Goricu.

POGLEDAJTE VIDEO: Štiglec igrao rukom protiv Dinama

Štiglec igrao rukom 00:31

Mjesecima je bio nezadovoljan minutažom. Jedan od najvećih talenata "modrih" ove je sezone odigrao u svim natjecanjima samo pet utakmica (92 minute).

Bio je u ovom zimskom prijelaznom roku na korak do LA Galaxyja. Dinamo je tražio tri i pol milijuna eura i postotak od sljedećeg transfera. Ipak, LA Galaxy izabrao je drugog igrača. Doveo je brazilskog napadača Gabriela Peca (22) za 9,3 milijuna eura.

Gorica za pobjedu u prvenstvu ne zna od 16. kola. Pobijedili su 26. studenog fenjeraša Rudeš 3-0. Od tad je turopoljski klub skupio pet poraza i dva remija.