Krama potpisao za Rijeku: Bit ću dio lijepe priče, sretan sam

3

Sretan sam što ću biti dio ove lijepe priče, sretan sam što sam ovdje. Nadam se da ću ispuniti očekivanja, rekao je Andrej Kramarić (22) na predstavljanju na Kantridi

Ostvario se transfer koji se najavljivao danima, Andrej Kramarić (22) novi je igrač Rijeke! Potpisao je na četiri godine, a danas je predstavljen na Kantridi.

- Čestitao bih suigračima i klubu na povijesnom uspjehu, plasmanu u Europsku ligu. Sretan sam što ću biti dio ove lijepe priče, sretan sam što sam ovdje. Nadam se da ću ispuniti očekivanja - rekao je Kramarić.

Sportski direktor Srećko Juričić bio je pun hvale za mladog napadača.

- Ovo je vrlo dobar posao, dobili smo jednog od najboljih napadača u Hrvatskoj, potencijalnog reprezentativca. Bit će pojačanje.

Podsjećamo, Kramarić je izgubio živce nakon što nije zaigrao u Koprivnici prošlog vikenda, a mjesto u početnom sastavu obećali su mu privremeni treneri Dinama Zdravko Mamić i Damir Krznar.

Još se ne zna kolika je visina transfera. Krama je za Dinamo i Lokomotivu zabio ukupno 30 golova u 87 HNL nastupa.

Peti je dinamovac koji je iz Maksimira došao u Rijeku, prije njega su ih na ljeto pojačali Krstanović, Tomečak i Pokrivač, a još na zimu Alispahić.

Dolazak Kramarića vrlo vjerojatno znači i da će Rijeku napustiti Leon Benko.