Komentari 23

Kramarić kao Eduardo: Gol mi puno znači za samopouzdanje

4

Leicester je izgubio od Arsenala, ali će Andrej Kramarić zauvijek pamtiti svoj prvi gol u Engleskoj. Zabio je na istom mjestu gdje se Dudú upisao u povijesne knjige

Bila je to jedna od onih večeri koje će se pamtiti u hrvatskom nogometu. Andrej Kramarić sinoć je zabio prvi gol na Otoku otkako je u milijunskom transferu stigao iz Rijeke, i to na Emiratesu, mjestu gdje je Eduardo da Silva u dresu Dinama zabio prvi europski gol na tom stadionu prije osam i pol godina.

Leicester je, istina, tijesno izgubio od Arsenala 2-1 i ostat će na posljednjem mjestu premijerligaške ljestvice, ali broj 40 "lisica" na sjajan je način odgovorio treneru Nigelu Pearsonu za prvo uvrštavanje u početnih 11 Leicestera.

- Naravno da ovo puno znači za mene i moje samopouzdanje. Tek sam nekoliko tjedana ovdje... Ovo je malen, ali i velik korak za mene - rekao je Andrej nakon utakmice.

Briljantno je Krama potegao u 61. minuti i "rasparao" mrežu "topnika". Bio mu je to prvi gol nakon onog Standardu u Europskoj ligi još 27. studenog.

- Tužan zbog poraza, ali sretan zbog prvog gola u Premier ligi! - dodao je Andrej na Facebooku .