Komentari 46

Krasan Perišićev gol u remiju, Kramarić zabio u prvoj pobjedi

3

RASPUCANI "VATRENI" Ivan Perišić i Andrej Kramarić u razmaku od samo deset minuta zabijali su za svoje klubove u Serie A odnosno Bundesligi. Uspješnija je bila Andrejeva momčad

Ivan Perišić zabio je drugi gol u samo osam dana. Nakon velikog derbija protiv Juventusa, hrvatski nogometni reprezentativac bio je strijelac u remiju njegova Intera protiv Bologne u šestom kolu Serie A na Giuseppe Meazzi (1-1).

Krilni veznjak "vatrenih" briljantno je pogodio suprotni kut iz voleja u 37. minuti nakon duge lopte Antonija Candreve. Bio je to gol za konačnih 1-1 nakon što je Bologna bolje otvorila utakmicu i povela preko Mattije Destra u 14. minuti.

Inter je u nastavku tražio pobjedu i u završnici bio vrlo blizu pobjedničkom golu, ali neprecizni su u sudačkoj nadoknadi bili Mauro Icardi, najbolji strijelac "nerazzurra" sa šest golova, te stoper Andrea Ranocchia.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok u kadru nije bio kažnjenog Marcela Brozovića.

• Fiorentina - Milan (20:45)

U strijelce se upisao i Andrej Kramarić, čiji je Hoffenheim preko Schalkea (2-1) ostvario prvu pobjedu u petom kolu Bundeslige. I on je poentirao za 1-1 u prvom poluvremenu, ali glavom. Asistirao mu je češki reprezentativac Pavel Kadeřábek u 17. minuti.

Kao i Perišiću, i Kramariću je to drugi gol u prvenstvu ove sezone.

Eric Maxim Choupo Mouting doveo je Schalke u vodstvo već u četvrtoj minuti. No Hoffenheim je, nakon Kramarićeva gola za izjednačenje, do poluvremena stigao preokrenuti preko Lukasa Ruppa u 41. minuti. Bio je to i konačan rezultat.

Schalke je ostao zacementiran za dno ljestvice s pet poraza u pet utakmica.