Komentari 132

Kriza Galacticosa? Real utrpao šest komada, Ronaldu hat-trick

10

Jose Mourinho i Real Madrid pokazali su da nema nikakve krize u momčadi. U šestom kolu Primere dočekali su Rayo Vallecano i zatresli im mrežu čak šest puta

Minikrizu su nogometaši Real Madrida završili 6-2 domaćom pobjedom protiv gradskog rivala Rayo Vallecana u utakmici šestog kola Primere.

Pobjeda je stigla nakon što je Real pretrpio poraze od Levantea ( 1-0) i remi kod Racing Santandera ( 0-0 ). Govorilo se o krizi Reala, ali i njihove zvijezde Cristiana Ronalda. Odgovorio je Real pobjedom od 6-2 nad gostima i odgovorio je CR7 postigavši hat trick. Ronaldo je tako prekinuo post dug 300 minuta. Prvi je gol postigao u 38. minuti na asistenciju Kake. Ronaldo je loptu progurao golmanu kroz noge i izjednačio rezultat. Druga dva gola Ronaldo je postigao s bijele točke.

Iako ih je Rayo uspio šokirati golom već nakon 15 sekundi susreta. Povratnu loptu Lassana Diarrae iuzeo je Raul Tamudo i raspalio po vrataru Reala, ali lopta se odbila od Cassilasa. Najspretniji je bio Michu koji je natrčao ii pospremio je u mrežu. Real je nakon izjednačenja za koje mu je trebalo čak 37 minuta samo 'pomeo' protivnika s terena.

Na listi strijelaca izmjenjivali su se Ronaldo pa Higuain, pa opet Ronaldo, Varane, te Karim Benzema. Konačnih 6-2 postavio je opet Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca. Za Francuza, Raphaela Varanea, koji je svih 90 minuta proveo na terenu bio je to premijerni gol za Real

U drugom poluvremenu Ronaldo je zabio prvi pogodak iz penala koji je iznudio Kaka za 3-1, Michu je potom smanjio na 3-2, da bi Angel di Maria u 56. minuti zaradio drugi žuti karton namjerno igravši rukom.

Primera, 6. kolo:

Sevilla – Valencia 1-0 (Kanoute 18)

Athletic Bilbao – Villarreal 1-1 (Gabilondo 44 / Nilmar 53)

Real Madrid - Rayo Vallecano 6-2  (Ronaldo 38, 50-11m, 78-11m, Higuain 45, Varane 66, Benzema 72 / Michu 1, 54)