Komentari 18

Kriza u Dinamu? Očekivano. Barem dok ne dođu pojačanja

1

Nema igre, kvaliteta igrača je slabija. U Maksimiru su odlučili okrenuti se mlađim snagama, ali trebat će pojačanja. Barem dva-tri. A dok ne stignu, ovo što se događa zapravo je - očekivano

Momčad je u teškom stanju, izgleda razrušeno. Trebat će vremena da opet stane na svoje noge, požalili su se prije nekoliko tjedana, nakon teškog poraza na Rujevici, neki od čelnih ljudi Dinama.

Ove su riječi, naravno, išle na račun bivšeg trenera Cice Kranjčara. Realno, od Cicina povratka u Maksimir bilo je samo pitanje dana kad će otići. Izvukao je Cico maksimum iz ove momčadi kad je s njom izborio plasman u Ligu prvaka.

Pjacu je u sastavu imao samo protiv Vardara, Rog je ostao do kraja kvalifikacija i ušli su u elitu. Sad bez njih dvojice sve ipak ide puno teže. Prodana su dva Marka za 40 milijuna eura. Jasno, teško je odbiti takav novac, ali treba dovesti i neka pojačanja.

Nema igre, kvaliteta igrača je slabija. U Maksimiru su odlučili okrenuti se mlađim snagama, ali trebat će pojačanja u siječnju. Barem dva-tri pojačanja, i to odmah za prvih 11. A dok ne stignu, ovo što se događa zapravo je - očekivano.