Komentari 101

Kruno Jurčić: Ostali smo dužni navijačima, ali zadovoljan sam

8

Dali smo šansu nekim igračima s manjom minutažom, neke smo odmorili i dodamo li tome pobjedu onda moramo biti zadovoljni, rekao je Jurčić nakon 1-0 pobjede...

Zadovoljan sam ukupnim rezultatom jer smo pobijedili u obje utakmice. Dali smo šansu igračima s manjom minutažom, neke smo odmorili i dodamo li tome pobjedu onda moramo biti zadovoljni, rekao je Kruno Jurčić nakon 1-0 slavlja protiv Fole Esch.

Dinamo je slavio golom Andreja Kramarića iz penala u 78. minuti utakmice. "Modri" su prvi put pucali u okvir gola amaterima iz Luksemburga tek u 68. minuti susreta.

- Htio bih da smo igrali ljepše i atraktivnije. Ostali smo dužni navijačima - rekao je Jurčić.

Dinamo će u 3. pretkolu igrati protiv moldavskog Šerifa koji je uvjerljivo prošao Sutjesku. "Modri" su već dvaput igrali s njima, jednom ispali, a jednom ih dobili. Protiv Fole Esch debi je imao mladi golman Oliver Zelenika (20). Pablo Migliore nije konkurirao za sastav zbog incidenta nakon kojeg je kažnjen.

- Vjerujem u Zeleniku, pokazao nam je da možemo računati na njega. Dobro nam dođe u ovakvim situacijama. Migliore nije bio na treningu jučer i zato nije konkurirao za sastav. Postoji klupski pravilnik i prema njemu ćemo kazniti igrača. Ne znam detalje o raskidu ugovora. Vjerujemo Zeleniki i to je kraj priče - dodao je Jurčić.