Komentari 8

Lakić zabio, Eintracht izgubio; pobjeda Kalinićevog Dnjipra

1

Srđan Lakić je zabio gol u porazu svog Eintrachta 4-2 na gostovanju kod Maccabi Tel Aviva, Dnjipro je s Kalinićem svladao Ferreiru, a Fiorentina je dobila Pandurii

Diljem Europe danas se igraju utakmice 4. kola Europske lige, a od hrvatskih igrača treba istaknuti Srđana Lakića koji je zabio gol glavom u porazu svog Eintrachta 4-2 na gostovanju kod Maccabi Tel Aviva. Domaćini su već nakon 35 minuta imali 3-0, a hrvatski napadač na 3-1 je smanjio u 63. minuti. Samo četiri minute kasnije Meier je iz penala  zabio za 3-2. Konačnih 4-2 postavio je Zehavi u sudačkoj nadoknadi. Srđan Lakić igrao je do 78. minute, a osim gola, dobio je i žuti karton.

Nikola Kalinić odigrao je 90 minuta u domaćoj pobjedi Dnjipra 2-0 protiv Ferreire. Ivan Strinić nije konkurirao za momčad.

Za svoju momčad nije konkurirao ni Ante Rebić čija je Fiorentina pobijedila na gostovanju kod Panduriija 2-1 golovima Matosa i Valera u posljednjih pet minuta utakmice. Domaćini su poveli prekrasnim golom De Oliveire.

U domaćem porazu Maribora od Waregema 1-0 Dejan Mezga je igrao do 78. minute.