Komentari 34

LeBron zabio više od Duranta, Oklahoma uvjerljiva u Miamiju

3

Derbi večeri igrao se na Floridi gdje je aktualni prvak Miami Heat ugostio Oklahoma City Thundere i na kraju izgubio 95-112. Iako je LeBron James bio najbolji strijelac

U noći sa srijede na četvrtak u NBA ligi je trebalo biti odigrano jedanaest utakmica, međutim Atlanta i Detroit nisu igrali jer gosti nisu mogli do Atlante zbog snježne oluje koja je pogodila taj grad.

Derbi večeri igrao se na Floridi gdje je aktualni prvak Miami Heat ugostio Oklahoma City Thundere i na kraju izgubio 95-112. Iako je LeBron James bio najbolji strijelac utakmice sa 34 koša, to nije puno pomoglo njegovoj momčadi. Uz njega, kod Heata, Bosh je dodao 18, a Wade 15 koševa. Durant je u pobjedi gostiju zabio 33 koša, a svakako treba izdvojiti i 22 koša odličnog Sergea Ibake.

Za iznenađenje večeri pobrinuli su se košarkaši Chicago Bullsa koji su pobijedili na gostovanju kod San Antonio Spursa sa 96-86. 'Bikovi' su imali čak šest igrača sa dvoznamekastim učinkom, a najbolji među njima bio je Butler sa 19 koševa. Kod Spursa Parker je ubacio 20 koševa, Duncan je dodao 17.

Dallas Mavericskima nije bilo dovoljno ni 38 koševa Dirka Nowitzkog jer su u teksaškom derbiju od njih bolji bili Houston Rocketsi sa 117-115 kod kojih je najviše zabio Parson (26).

U galeriji pogledajte Parkerovo grozno izvedeno slobodno bacanje.

NBA liga, srijeda:

• Milwaukee - Phoenix 117:126 (Ilyasova 27k / Dragić 30k, Green 23k)
  • Miami - Oklahoma City 95:112 (James 34k / Durant 33k, Ibaka 22k)
  • Toronto - Orlando 98:83 (Lowry 33k, 11a, Johnson 22k, 11s / Vučević 16k, 10s)
  • Boston - Philadelphia 94:95 (Sullinger 24k, 17s / Hawes 20k, Turner 16k, Young 16k)
  • Minnesota - New Orleans 88:77 (Love 30k, 14s, Martin 18k / Aminu 18k, 12s)
  • Dallas - Houston 115:117 (Nowitzki 38k, 17s / Parsons 26k, Howard 21k)
  • Denver - Charlote 98:101 (Foye 33k, Fournier 19k / Jefferson 35k, 11s)
  • San Antonio - Chicago 86:96 (Parker 20k / Butler 19k, Boozer 16k, 12s)
  • Sacramento - Memphis 89:99 (Thomas 24k / Conley 27k, 10a, Randolph 18k)
  • LA Clippers - Washington 110:101 (Griffin 29k, Crawford 21k / Beal 20k)