LIVE prijenos: Sampdoria - Hajduk 1-1

5

Uzvratnu utakmicu drugog pretkola Kupe Uefe između Sampdorije i Hajduka možete pratiti uživo na portalu 24sata.hr

SAMPDORIA (3-4-2-1): Mirante - Campagnaro, Sala, Lucchini - Maggio, Volpi, Palombo, Pieri ('89 Zenoni) - Delvecchio, Belluci ('80 Delvecchio) - Montella ('72 Caracciolo) HAJDUK (4-5-1): Tomić - Pelaić, Buljat, Živković, Hrgović - Rubil ('46 Verpakovskis), Linić, Cernat, Ljubičić, Bartolović ('46 Peraić) - Kalinić ('78 Rukavina) '0 - Utakmica je počela, tribine u Genovi su neočekivano prazne. '3 - Kalinić je pucao lijevom nogom, Mirante lako ulovio. '7 - Slobodnjak je izveo Volpi, glavom je pucao Montella, ali na vrijeme ga je omeo Živković. '12 - Campagnaro je pogriješio, dao na povratnu Kaliniću, koji je za malo neprecizan s nekih dvadesetak metara. '15 - Sjajan udarac Linića s više od 20 metara, no sjajno je reagirao vratar Sampdorije Mirante. '15 - Cernat je nabacio iz kornera, Pelaić se našao na prvoj stativi i glavom pucao pokraj vratnice. Velika prigoda! '22 - Ritam utakmice je pao, a sada je Ljubičić bezopasno zapucao s valjda 35 metara. '26 - Pieri je pobjegao Rubilu po lijevoj strani, ali centaršut je blokirala Hajdukova i lopta je završila u Tomićevim rukama. '29 - Ljubičić je izgubio loptu na sredini, lopta je brzo došla do Montelle, ali uspio je mladi Ljubičić ispraviti grešku i blokirati ga. '33 - Živković je napravio nepotreban prekršaj na 25 metara, a nakon izvedenog slobodnog udarca u gužvi je Maggija srušio Marin Ljubičić. Penal za Sampdoriju! GOOOL! - Vicenzo Montella izveo je penal i u 34. minuti doveo Talijane u vodstvo. Tomić je otišao u jednu, lopta u drugu stranu. '36 - Stoper Lucchini dobio je prvi ŽUTI karton na utakmici. '40 - Zbog faula na Kaliniću ŽUTI karton dobio je Sala. '45 - Ušli smo u zadnju minutu prvog dijela, igra se uglavnom na sredini, bez prijetnji za jednog ili drugog vratara. KRAJ POLUVREMENA. '46 - Bartolović i Rubil ostali su u svlačionici, Maris Verpakovskis i mladi Niko Peraić su novi igrači na terenu. Počeo je nastavak. '48 - Sampdoria je bolje otvorila nastavak, jednu gužvu u svom šesnaestercu Splićani su jedva uspjeli rasčistiti. '53 - Hrgović je prvi Hajdukov igrač sa ŽUTIM KARTONOM. '60 - Sampdoria kontrolira situaciju na terenu, no pravih prigoda nema niti na jednoj strani. '62 - Cernat je izveo drugi Hajdukov korner, Mirante je teškom mukom ulovio njegovo nabacivanje. '70 - Velika prigoda za Sampdoriju! Pieri je ubacio slijeva, a Živković asistirao usamljenom Montelli na desetak metara. Njegov pokušaj zaustavio je vratar Vjekoslav Tomić. '72 - Montella izlazi, Caracciolo će zauzeti mjesto u vrhu napada. '73 - Buljat je izveo slobodnjak s 30 metara, lopta je završila u korneru, kojeg je izveo Cernat. U gužvi je pucao Verpakovskis, ali Volpi je blokirao ovaj udarac. '78 - Rukavina je ušao u igru umjesto Kalinića. '78 - Linić je probao iz daljine, Mirante brani uz manje probleme. '80 - Delvecchio je novi igrač na travnjaku, izašao je Bellucci. GOOOL! - Hrgović je izjednačio u 83. minuti! Iz pozicije iste kao i protiv Budućnosti pogodio je od vratnice! Još 8 minuta! '89 - Zadnja izmjena. Zenoni umjesto Pierija. '90 - Igrat će se tri minute sudačke nadoknade. Nada kopni... KRAJ - Hajduk se oprostio od Europe, u 1. kolo Kupa Uefe odlazi Sampdoria, koja je bolja ukupnim rezultatom 2-1.