Komentari 8

Liverpool dobio Fulham 1-0 i sada je sedmi klub Premierlige

1

Liverpol kao da se polako oporavlja od neuspješnog starta sezone. Zaredali su dvije pobjede koje su im donijele velik skok, 11. na sedmo mjesto Premiershipa

Nogometaši Liverpoola savladali su Fulham 1-0 u zaostaloj utakmici 18. kola Premiershipa igranoj na Anfieldu. Deveta je to ovosezonska pobjeda 'redsa' i druga uzastopna koja im je donijela skok s 11. na sedmo mjesto ljestvice...

Odlučujući trenutak susreta zbio se u 52. minuti kada je John Paintsil zatresao vlastitu mrežu. Prilika Liverpoolu ukazala se nakon pogreške Clinta Dempseyja koji je nesmotreno izgubio loptu. Potom je udarac Fernanda Torresa Brede Hangeland uspio skrenuti u vratnicu, ali Paintsil nije uspio raščistiti situaciju, već je loptu ugurao u vlastiti gol, te tako omogućio Kennyju Dalglishu prvu domaću pobjedu po povratku na Liverpoolovu klupu.

Fulhamu je ovo bio osmi ovosezonski poraz, a momčad Marka Hughesa trenutno drži 15. mjesto premierligaške ljestvice.