Liverpool jedva izvukao remi na Anfield Roadu

1

Momčad trenera Beniteza je vodila od 19. minute, ali je Aston Villa u nastavku u samo tri minute preokrenula. Za konačnih 2-2 zabio je Crouch

Aston Villa je u gradu Beatlesa gostovala u posljednjoj utakmici 19. kola Premiershipa. I odnijela bi u Birmingham sva tri boda da se u samoj završnici nije 'ukazao spasitelj', ovoga puta u liku Petera Croucha. Visoki napadač je u 89. minuti pogodio za konačnih 2-2 i donio bod Liverpoolu. Benitezova momčad je i vodila golom Benayouna iz 19. minute. No gosti su uspjeli potpuno preokrenuti, i to u samo tri minute. Prvo je Harewood izjednačio u 69. minuti, a u 72. je loptu u svoju mrežu spremio bek Fabio Aurelio. I tako je bilo do same završnice i 'ukazanja' Petera Croucha...