Liverpool primio gol pa ubacio u višu brzinu, 'redsi' razbili Luton

2

Liverpool je pobijedio kod kuće Luton Town s 4-1 u 26. kolu engleske lige, iako su gosti dobili prvo poluvrijeme s 1-0.

Luton je bolje krenuo, a Chiedozie Ogbene je u 12. minuti zabio za vodstvo.Liverpool je preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu, a nakon dva dodavanja Alexisa Mac Allistera, strijelci su bili Virgil van Dijk u 56. i Cody Gakpo u 58. minuti. Treći pogodak za Redse zabio je Luis Diaz u 71., a Harvey Elliott četvrti u 90.

Premier League - Liverpool v Luton Town

Liverpool, koji ima problema s brojnim ozljedama, utakmicu ovog kola odigrao je nekoliko dana ranije jer ih u nedjelju očekuje finale Liga kupa protiv Chelseaja.

Je li ovo najbrži gol u povijesti? Igrač zabio za 2,3 sekunde...

Preostale utakmice igrat će se za vikend i u ponedjeljak.

U subotu se igraju Aston Villa - Nottingham Forest, Brighton - Everton, Crystal Palace - Burnley, Manchester United - Fulham, Bournemouth - Manchester City i Arsenal - Newcastle United, u nedjelj Wolverhampton - Sheffield United, a u ponedjeljak West Ham - Brentford. Utakmica Chelsea - Tottenham je odgođena.

Nogometaš preživio drugi srčani udar: 'Srce mi uopće nije kucalo. Defibrilator me vratio u život'
Klopp najavio nasljednika: 'Htio bih da baš on dođe u Liverpool'

Liverpool je na vrhu ljestvice sa 60 bodova, uz utakmicu manje slijede Manchester City s 56 i Arsenal s 55 bodova.Luton je 18., u zoni ispadanja.