Ljutiti Zdravko Mamić izribao je Sammira: Dosta tulumarenja!

1

Brazilac je navodno ponovno u "formi". Zatvara zagrebačke noćne klubove. Ljutiti su i Bad Blue Boysi pa su igrači sa stadiona nakon ogleda izlazili sporednim putevima

Ja sam najsretniji čovjek na svijetu, mi smo postali "brand", govorio je nakon Amsterdama Zdravko Mamić.

Izvršni predsjednik Dinama još je jednom pokušao uljepšati sliku iz Maksimira, koja nije bajna, dapače već je eskalirala. Mamić je navodno dan prije utakmice sa Zagrebom pred svima u svlačionici izvrijeđao svog ljubimca Sammira. Brazilac u zadnje vrijeme navodno opet zna “zaružiti”, njegov noćni život počeo je jaki smetati šefu. Sammir se nakon svega toliko uvrijedio da sinoć uopće nije došao na utakmicu sa Zagrebom.

Iz kluba kažu da ima problema s ozljedom mišića i da zato nije igrao. Filha možda doista i zateže mišić, ali se onda barem mogao pojaviti na tribinama i dati podršku suigračima koji su golom Beqiraja pobijedili Zagreb 1-0. Nezadovoljan je i Leo Cufre koji se navodno opet porječkao s Krunom Jurčićem. Nije ga bilo ni na klupi sinoć.

- Ja sam spreman, pitajte trenera zašto nisam igrao - kiselo je rekao Leo.

Da “spektakl” bude potpun pobrinuli su Bad Blue Boysi. Oni su prvo zamalo raketom pogodili igrače na terenu, uništili su 12 stolica, a nakon kraja utakmice su došli pod zapad. Vrijeđali su igrače i Mamića, a nakon 15-ak minuta su se mirno razišli. Igrači su morali izlaziti na sporedne puteve, a Mamić je dugo ostao u klubu. Bio je ljutit kao ris...