Komentari 43

VIDEO Cirkus u Torinu: VAR u 95. poništio gol za pobjedu Juvea, tučnjava igrača i tri crvena!

Juve je gubio do 92. minute kada je Bonucci zabio iz penala. Samo dvije minute kasnije Milik je pogodio za preokret pa zaradio crveni karton. Suci su gol poništili, a u međuvremenu je izbila tučnjava pored terena

Nogometaši Juventusa ponovno su podbacili. Ovoga puta na svojem terenu u 6. kolu Serie A u kojem su neočekivano odigrali tek 2-2 protiv Salernitane i to nakon što su se spasili golom Bonuccija iz penala u 92. minuti. I nakon velike drame na kraju susreta.

Serie A - Juventus v Salernitana

Juventus je, očekivano, imao nadmoć na terenu i posjed u svojim nogama. Nogometaši Salernitane se nisu bunili, a nije niti Davide Nicola koji je rado pripremio taktiku na toj osnovi.

No, gostujući igrači su ti koji su zabijali i šokirali 'staru damu' u prvom poluvremenu. Prekaljeni Antonio Candreva zabio je već u 18. minuti i burno proslavio pogodak protiv bivšeg kluba pa iako se očekivao izjednačujući pogodak Juventusa protiv znatno slabijeg suparnika, potkraj prvog dijela uslijedilo je novo iznenađenje.

Skupo plaćeni Bremer je igrao rukom u svojem šesnaestercu te udarac Piateka izravno usmjerio van okvira gola. VAR sobi to nije promaknulo pa je glavni sudac Marcenaro nakon pregleda snimke dosudio kazneni udarac.

Poljak je preuzeo odgovornost i hladnokrvno pogodio pored Perina. Umjesto izjednačenja, Torinezi su na odmor otišli s velikim zaostatkom od dva gola.

Što god je Max Allegri rekao svojim igračima na odmoru upalilo je već u 51. minuti. Kostić je poslužio Bremera, koji se iskupio za skrivljeni penal.

No, što god da je Allegri rekao igračima nije utješilo navijače, koji iz kola u kolo imaju sve manje strpljenja. Juve je do sučeva zvižduka napadao i napadao pa u 91. minuti sretno stigao do penala iz kojeg je Leonardo Bonucci minutu kasnije pogodio za 2-2 i to tek iz popravnog pokušaja pošto mu je prvi obranio Sepe.

A onda je Allianz Arena u Torinu doživjela erupciju. Salernitana je prosula sve dobro što je izgradila, a Arkadiusz Milik pogodio za 3-2 u 94. minuti pa u ludoj završnici zaradio crveni karton (drugi žuti) zbog skidanja dresa.

No, tu iznenađenjima nije bio kraj. Prvo je i Fazio dobio crveni karton kada je izbila tučnjava i naguravanje, a onda je sudac Marcenaro poništio gol Milika zbog zaleđa u 95. minuti. Aktivirala se VAR soba i Juventus je u nekoliko minuta od opće euforije ponovno pao u provaliju.

POGLEDAJTE VIDEO:

U međuvremenu je pocrvenio i Juan Cuadrado pa je Juventus utakmicu završio s devetoricom. Novim remijem, već četvrtim u šest kola 'stara dama' zauzima tek osmo mjesto u prvenstvu.