Komentari 2

Luka Modrić: Razočaran sam što sam bio na klupi

1

Dao sam sve od sebe u tom susretu, ali sam bio usamljen u sredini terena. Nisam mogao učiniti ništa više od onoga što jesam, kaže Luka

Vezni igrač Tottenhama i jedan od dvojice hrvatskih reprezentativaca tog kluba Luka Modrić potužio se na lošu sreću u prvom nastupu Spursa u Ligi UEFA-e. Tottenham je izgubio u gostima od Udinesea s 2-0 u prvom nastupu u skupini D Lige UEFA-e, u kojoj će sljedeći nastup Spursi imati 6. studenog na White Hart Laneu protiv zagrebačkog Dinama.
Luka Modrić je prvo poluvrijeme utakmice u Udinama odgledao s klupe za pričuve, ušao je tek u nastavku:
- Dao sam sve od sebe u tom susretu, ali sam bio usamljen u sredini terena. Nisam mogao učiniti ništa više od onoga što jesam. Bio sam razočaran zbog toga što sam ostao na klupi na početku, ali to je bila trenerova odluka – prenosi subotnji Guardian Modrićevu izjavu.
Počeli smo dosta dobro protiv Udinesea, ali smo nesretno primili prvi gol. Bio je to ključni trenutak utakmice. I drugo poluvrijeme smo dobro počeli, ali se opet zbio nesretni trenutak, crveni karton Jamieja O'Hare u 57. minuti. Nakon toga je bilo teško stvarati prilike. Crveni karton uzrokovao je dosta zbrke u našoj momčadi – analizirao je Modrić.