Ja neznam zašto svi seru po ovom čovjeku Mamiću kao NOGOMETNOM DJELATNIKU, na stranu to što je đubre i primitivac kao čovjek! Koji to menađer na balkanu, a i u
svijetu općenito od jednog kluba kao što je Dinamo i što se natječe u 1. HNL (petorazredna liga za skoro sve lige u svijetu) može napraviti ovo: UNOVČITI SVE MOGUĆE IGRAČE, pa i levate neke. Dečka koji ima 17 godina i koji je odigro 10 utakmica, proda za 5 milijuna eura, eej 5 milijuna eura, toliko mi nećemo u životu zaraditi da radimo svaki dan 24 sata! Smješno, ali istinito.
I nevolim kad vidim Hajdukovce, kojima isto želim svu sreću u pretkolima Lige Uefe i Hajduku koji pratim svaku utakmicu jer sam 'NAVIJAČ SVAKOG HRVATSKOG KLUBA', a ne zavidan na uspjeh Dinama, il podrugljiv na neuspjeh Hajduka da se plasira u Europu, pljuju po ovoj osobi (ne čovjeku, jer čovjek nije, nekulturan je i bahat) koja je zadužila Dinamo svojim pregovaračkim i znalačkim sposobnostima!
Sretno svim klubovima, kamo sreće da svi (RIJEKA; HAJDUK; DINAMO I LOKOMOTIVA) uspiju, pa da uzivamo u plodovima rada Hrv. klubova koji se snalaze na svakave načine da bi prezivjeli u ovoj opljačkanoj državi kao što je naša.
Prikaži još ↓
bo
boww
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Svim navijacima dinama.ovi su vam tovari jako ljubomorni.pa maminjo bi i cistacicu prodo za vise novaca nego hajduk svog najboljeg igraca.a izmedu ostalog gdje
igraju bivsi dinamovi igraci a gdje hajdukovi.
Prikaži još ↓
An
Anarhist
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
"Već je prodano više od 1000 godišnjih ulaznica", fakat ne znam kaj da kažem...
Dk
Deaktivirani korisnik
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
samo kenjajte ljudi kako god dinamo ce vladat jos barem 100 godina u 1 HNL sam gledam kak hajdukovci pisu tu neke gluposti ali daj da vas pitam.Bi li vi voljeli
ovakve igrace? hahaha pa nikad necete imat jer nema novca hajduk je davnih dana trebo biti izbacen iz prve lige tako da pustite maminja da radi posao cisto njega zaboli za vas i vase komentare do kraja godine ce biti prodano vise karta 1000 je dobra cifra bit ce vise sada napokon obitelji sa malom djecom mogu ici na stadion i pravi bbb navijaci nikad nisu napustili stadion ljudi moji dragi
Prikaži još ↓
C1
Canales16_1
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
stoper je potreban pod hitno!! bilo bi ljepo kad bi uspio vratit shifu..
ok
okultis
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima nešto za čim žalim kao navijač Dinama.To su prazne maksimirske tribine koje neutaživo žale za istinskim navijačima. Dinamu trebamo dati ljubav, podršku,stra
st za plavu boju. Bojim se da smo mi navijači Dinamo izgubili onaj svoj prepoznatljiv identitet a to je ljubav prema plavoj boji. Neko će me pokušati demantirati i upirati prstom danas u Mamića, jučer u Canjugu i Tuđmana. Cijelo vrijeme upiranja prstom u krvnike Dinama izgubili smo identitet ljubavi. Jer mi više ne učimo kako se voli Dinamo, već učimo da Dinamo vode krivi ljudi. Mi ne dolazimo s svojom djecom na stadione zagrljeni, već ih na jedan način učimo da mrze Dinamo. Mrziti one osobe koje trenutno vode Dinamo jednim dijelom mrzimo plavu boju. Mi nismo zaboravili navijati, mi smo zaboravili voljeti Dinamo.
Prikaži još ↓
ju
juladejan
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
obećao 5 puta zaredom biti prvak,obećao Dinamo u Europi svake sezone,obećao se pojačat...nije još nikad zahebo..
pd
poglavica dugi nos
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
naravno da svi moraju bit od koristi zato halilović nosi vodu :)
R1
Romeo_10
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Zaboravi jurcica maminjo...
DT
Dino_Tovar
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Svaka čast na trgovačkom duhu ali ni Coperfild ne može vratiti navijače na sjever Maksimira,pa da igra i Messi!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .