Komentari 7

Manchester United slavio nakon ludog preokreta u nadoknadi! Spursi na prvom mjestu tablice

Manchester United izgubio je dvije utakmice za redom, a sada su prekinuli taj niz. Chelsea je došao do tek druge pobjede u ovoj sezoni

Negativan niz zaustavili su nogometaši Manchester Uniteda, na svom su Old Traffordu svladali Brentford 2-1 u osmom kolu engleske Premier lige.

Bio je Manchester United pred trećim porazom u nizu jer je zaostatak 0-1 imao sve do 93. minute. Prije ove subote gubio je od Crystal Palacea u prvenstvu te od Galatasarayja u Ligi prvaka.

Jensen je u 26. minuti doveo Brentford u vodstvo i gosti su vodili sve do 93. minute kada je ulogu velikog junaka na sebe preuzeo 26-godišnji Škot Scott McTominay koji je zabijao u 93. i 97. minuti za slavlje domaćina. Manchester United je upisao četvrtu ligašku pobjedu u sezoni, ali uz to ima i četiri poraza.

Pogledajte što radi Unitedov golman od 53 milijuna eura! Ten Hag: Morat ćemo razgovarati

Drugu prvenstvenu pobjedu u nizu, a treću ukupno, upisao je Chelsea koji je u gostima pobijedio Burnley 4-1.

Odobert je u 15. minuti doveo Burnley u vodstvo, ali je uslijedio preokret u vidu čak četiri gostujuća gola. Prvo je Al Dakhil pogodio vlastitu mrežu, dok su u nastavku za Chelsea pogađali Palmer, Sterling i Jackson.

Burnley v Chelsea - Premier League - Turf Moor

Tek drugu pobjedu u sezoni ostvarili su igrači Evertona koji su ovaj put, na uvjerljivi način, svladali pred svojim navijačima Bournemouth s 3-0. U prvom poluvremenu strijelci su bili Garner u osmoj i Harrison u 37. minuti, a sve je zaključeno kada je Doucoure nakon sat vremena igre postavio konačnih 3-0.

VIDEO Pojačanje od 100 mil. € zabilo prvijenac nakon devet mjeseci! Chelsea uzeo tri boda

U prvom ogledu ovog kola nogometaši Tottenhama su nastavili s dobrim igrama, u gostima su s 1-0 svladali novog prvoligaša Luton. Pobjeda je time značajnija za Tottenham jer su je ostvarili s igračem manje. Krajem prvog dijela, kod rezultata 0-0, dva žuta kartona je zaradio Bissouma. Pogodak odluke Tottenham je dao početkom drugog dijela. U 52. minuti, nakon lijepog driblinga i asistencije Maddisona, za tri boda je pogodio Van de Ven.