Komentari 20

"Mandžo će biti najskuplji igrač u povijesti Werdera"

1

Njemački Bild pozabavio se mogućim transferom Marija Mandžukića u redove Werdera te pišu da bi postao najskuplje pojačanje u povijesti kluba

Prošlog ljeta Werder je u dva navrata odustao od Marija Mandžukića zbog velikog potraživanja Dinama. No hrvatski napadač ponovno je na radaru kluba iz Bremena, piše njemački Bild o najskupljem nogometašu Dinama te citira Marijeva zastupnika Ivana Cvjetkovića:
- Istina je. Werder se opet zanima za Mandžu, no više ćemo znati nakon Božića.
Njemački list piše kako je vrlo vjerojatno da će hrvatski napadač već u siječnju zabijati u dresu Werdera, no i da će taj užitak klub iz Bremena koštati poprilično.
"Maksimirski šef Zdravko Mamić dao je zeleno svjetlo za prodaju, a napadač može ići ponudi li netko u zimskom prijelaznom roku 10 milijuna eura. Popriličan je to iznos. Kupi li ga Werder, Mandžukić će postati najskuplja kupovina u povijesti kluba", piše Bild.
List se nadalje poziva na Cvjetkovićeve izjave te piše da je Mandžin predstavnik već prije mjesec dana bio na pregovorima sa sportskim direktorom kluba Klausom Alofsom. No Bild podjeća i da je Mandžukić već igrao u Europi ove sezone te da tako ne bi mogao pomoći 'zelenima' u nastavku euro-sezone. Nedostatak je i što bi njegovim dolaskom nastala velika gužva u napadu Werdera te bi se klub vrlo vjerojatno morao riješiti ili Marcela Morena ili Markusa Rosenberga.