Komentari 35

Mandžo je radio za momčad i stvarao šanse, ali bez udarca

1

U 120 minuta na travnjaku sinoćnjeg finala talijanskog kupa Marijo Mandžukić često se nalazio u duelima, borio se kao i uvijek, no utakmicu je završio bez udarca na gol

Klupsku sezonu završio je i Mario Mandžukić i sada se može staviti na raspolaganje izborniku Anti Čačiću u pripremama za Europsko prvenstvo. A u reprezentaciju će doći s velikim osmijehom na licu i s dva velika pehara. Nedavno osvojenom prvenstvu Italije sinoć je dodao i kup te tako još jednom pokazao o kakvoj se klasi igrača radi.

Sinoć je Juventus tek nakon produžetaka pobijedio Milan 1-0, a pobjednika je odlučio Alvaro Morata u 110. minuti utakmice.

Mario Mandžukić odradio je svih 120 minuta i još jednom pokazao zašto svih ovih godina igra u europskim velikanima poput Bayerna, Atletica i sada Juventusa.

Kao i uvijek često se Mandžo i sinoć nalazio i snalazio u duelima, dobivao ih, radio za momčad, kreirao i dvije šanse za suigrače, no u 120 minuta ostao je bez - udarca na gol.

Nije to ništa neuobičajeno za Mandžu koji često ponavlja da su mu jedino trofeji važni, golovi i osobne nagrade sporedna su stvar u njegovoj karijeri.

Detaljan pregled statističkih podataka Marija Mandžukića iz sinoćnje utakmice pogledajte na Goalu.