Komentari 19

Mandžo zabio gol za vodstvo, pa Petrić za podjelu bodova

4

Mario Mandžukić bio je opet strijelac za Wolfsburg u 10. kolu Bundeslige, ali konačno slavlje 'vukova' pokvario mu je Mladen Petrić golom za izjednačenje

HSV i Wolfsburg odigrali su posljednji susret 10. kola Bundeslige i unatoč ranom vodstvu 'vukova' podijelili bodove. Mario Mandžukić bio je opet strijelac za goste, no domaćini su na svojoj Imtech Areni u nastavku susreta golom Mladena Petrića ipak oteli bod.

Utakmica je tek počela kada se posve sam, na nekoliko metara od protivničkog gola našao Mario Mandžukić. Ubačaj Patricka Ocha pronašao je glavu hrvatskog reprezentativca u srcu šesnaesterca i Wolfsburg je od druge minute vodio 0-1. Šesti je to gol Mandžukića nakon 10. kola Bundeslige.

Drugo poluvrijeme pripalo je drugom hrvatskom reprezentativcu u redovima HSV-a. U 11. minuti nastavka Mladen Petrić je u dvoboju s gostujućim vratarom ipak bio bolji. Prebacio je Benaglia kada je ovaj uklizao na loptu i postigao svoj četvrti gol u ovoj sezoni.

Mario Mandžukić i u nastavku se našao u prilici da zabije pobjednički gol, ali golman HSV-a obranio je njegov precizan šut i zadržao rezultat na 1-1.

Najsretniji remijem bili su igrači Hamburga koji su tako odmakli sa začelja tablice.