Komentari 44

Mandžo je zabio za 76 sekundi! Nitko Realu nije zabio brži gol

3

Naš je napadač posljednji gol zabio u siječnju u pobjedi protiv gradskog rivala Torina u kupu 2-0. Post je trajao više od tri mjeseca, ali je Mandžo večeras opet zabio europskom prvaku i to dva gola

Real Madrid - Juventus 0-2 (Mandžukić 2', 37')

Lani je Mario Mandžukić škaricama zabio Realu u finalu Lige prvaka u Cardiffu, a večeras je opet bio koban za "kraljeve".Mandžo je zabio za vodstvo Juventusa već u drugoj minuti. Drugi je gol naš napadač zabio u 37. minuti. Dva skoka, dva gola glavom.

Kakva Marijeva partija u prvih 45 minuta...

Mandžukić zabio dva Realu, ali penal u 93. slomio je Juventus

Sjajno mu je kod prvog gola nabacio Sami Khedira, a Mario se samo naklonio za 1-0. Izračunali su da mu je trebalo točno 76 sekundi što je najbrži gol koji je Real Madrid ikad primio kod kuće u Ligi prvaka.

Ne bi Mandžo vjerojatno zaigrao u prvom sastavu niti večeras da Paulo Dybala nije dobio crveni karton prije tjedan dana. To je ispalo sjajno jer Mandžo je zabio i drugi gol Realu, pred kraj prvog dijela i doveo Juventus na korak do čuda.

Juventus je pobijedio 3-1. Ronaldo je golom iz penala u 98. minuti odveo Real dalje.