Komentari 192

Mandžo zabio u 'petardi' protiv Malmöa, Juve izgubio u Pireju

10

Mario Mandžukić zabio je drugi gol Atletica u 5-0 pobjedi protiv Malmöa u 3. kolu Lige prvaka. Olympiacos je bio bolji od Juventusa, a Arsenal se spasio u Belgiji...

Atletico je pobijedio Malmö 5-0 u 3. kolu Lige prvaka u skupini A. Mario Mandžukić igrao je do 77. minute na Vicente Calderonu i zabio je u 61. minuti.

Poveo je Atletico golom Kokea u 48. minuti utakmice, nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez golova. Na 2-0 povisio je Mario Mandžukić.

Odlično je hrvatski napadač pratio akciju domaće momčadi. Obrana gostiju je bila izigrana, Koke je ubacio s desne strane, a Mandžo je s četiri metra zabio za 2-0.

Samo dvije minute nakon Mandžinog gola Antoine Griezmann zabija za 3-0. U 88. minuti Godin je zabio za 4-0 na asistenciju Kokea, najboljeg igrača utakmice. Koke je zabio prvi i namjestio tri gola. Za točku na i pobrinuo se Cerci u 90. minuti utakmice.

Juve izgubio, Arsenal preokrenuo

U drugoj utakmici skupine A Olympiacos je kod kuće pobijedio Juventus 1-0. Junak susreta je Pajtim Kasami koji je u 36. minuti zabio jedini gol na utakmici.

Ludogorec je u skupini B pobijedio Basel kod kuće golom Mineva u 90. minuti.

Bayer Leverkusen bio je bolji od Zenita 2-0, a Monaco i Benfica odigrali su bez golova.

Anderlecht je vodio protiv Arsenala do 89. minute utakmice. Kieran Gibbs i Lukas Podolski u zadnje dvije minute utakmice kreirali su preokret za 2-1 pobjedu "topnika". Borussija je razbila Galatasaray u Turskoj 4-0.

Liga prvaka, 3. kolo:

Skupina A

• Atletico - Malmö 5-0 (Koke 48, Mandžukić 61, Griezmann 63, Godin 88, Cerci 90)
  • Olympiacos - Juventus 1-0 (Kasami 36)