Komentari 17

Mediji se dive Modriću: Godine mu ne prolaze! Održao je recital

3

Bermudski trokut još postoji u Realu, a igrači Atletica lovili su sjene Luke i Kroosa po terenu, dio je pohvala Španjolaca nakon pobjede "kraljevskog kluba" u gradskom derbiju

Gotovo da nema utakmice Real Madrida nakon koje španjolski mediji ne posvećuju prostor za hvalospjeve Luki Modriću. Iznimka nije bio ni gradski derbi protiv Atlética, u kojem su "kraljevi" slavili na Metropolitanu 2-1.

Put do desete uzastopne pobjede u službenim utakmicama Modrić je raskrčio sjajnom dubinskom loptom za Viníciusa Juniora u 36. minuti nakon čega je Federico Valverde na drugoj stativi zabio za 2-0. Ranije je Rodrygo pogodio na krasnu asistenciju Aureliena Tchouamenija, a Mario Hermoso u 83. je ramenom nakon kornera postavio konačnih 2-1.

POGLEDAJTE VIDEO (od 0:20):

"Kroos i Modrić ponovno su održali recital u velikoj utakmici. Kad Nijemac i Hrvat uhvate loptu, suparnik je ne može ni pomirisati. Tijekom mnogih faza derbija igrači Atlética očajnički su jurili njihove sjene. Bermudski trokut još je prisutan u Madridu", piše Marca pod rubrikom "kao u videoigri" u analizi utakmice.

LaLiga - Atletico Madrid v Real Madrid

Mundo Deportivo Modrićev je nastup u derbiju opisao jednom riječju: profesorski.

"Zajedno s Kroosom ukrotio je Atléticov zamah i podigao momčad. Nalazio je rješenja za sve probleme i bio jedan od najboljih na terenu. Njegov izlazak koincidirao je s Hermosovim golom i Realu je pomalo nedostajao u posljednjoj dionici", piše MD

Čovjek od 126 milijuna eura se ponašao kao razmaženo derište

"Luka Modrić je vječan, Hrvatu godine ne prolaze. Pojavljuje se posvuda na terenu i uvijek nudi dobar pas suigračima", piše Sport.

Modrić je ove sezone odigrao 599 minuta u devet utakmica, zabio dva gola i jednom asistirao. Njegova razina igre ne pada ni u 38. godini, a mnogi već vide novi ugovor "kraljevskog kluba" na stolu.