Medveščak porazom od Albe pao na sedmo mjesto

1

Mađari su poveli već nakon 51 sekunde igre u prvoj trećini preko Krisztiana Palkovicsa, da bi na 2-0 za Albu u 13. minuti igre povisio Daniel Koger

Četvrtu su pobjedu u petome ovosezonskom međusobnom ogledu protiv Medveščaka ostvarili hokejaši Albe Volan. U Szekesfehervaru su slavili 3-1 u dvoboju 45. kola EBEL lige. Mađari su poveli već nakon 51 sekunde igre u prvoj trećini preko Krisztiana Palkovicsa, da bi na 2-0 u 13. minuti igre povisio Daniel Koger. Još je manje, samo 41 sekunda igre u drugoj trećini, trebala Palkovicsu da zabije gol za 3-0. Utješni pogodak za Zagrepčane zabio je Brad Smyth u drugoj minuti treće trećine. Asistirao mu je Brad Smyth. EBEL liga, 45. kolo: Vienna Capitals - Jesenice 4-3, penali Alba Volan - Medveščak 3-1 Linz - Villach 5-2 RB Salzburg - Graz 99ers 4-1 Olimpija - Klagenfurt 3-2 Redoslijed: 1. Graz 99ers 65 bodova, 2. Vienna Capitals 61 (-1), 3. Linz 59, 4. RB Salzburg 58 (-1), 5. Villach 50, 6. Alba Volan 48, 7. Medveščak 47, 8. Klagenfurt 42, 9. Olimpija 35, 10. Jesenice 29.