Komentari 52

Medveščak pao u Pragu: Lev je poveo u seriji doigravanja...

'Medvjedi' su u prvoj utakmici doigravanja izgubili u Pragu 4-3 od Leva, koji je poveo u seriji 1-0. Medveščak se dvaput vraćao, ali je pao na početku posljednje trećine

Hokejaši Medveščaka nisu na najbolji način krenuli u doigravanje KHL-a izgubivši u prvoj utakmici od Leva u Pragu 4-3. Češka momčad i treći put ove sezone je nanijela poraz 'medvjedima', ali ovaj ipak ima najveću težinu jer je Lev poveo 1-0 u seriji.

Domaćin ni u jednom trenutku nije dopustio Medveščaku da dođe u priliku za vodstvo jer je Lev vodio triput, a Frenchova momčad dvaput je uspjela izjednačiti.

Već nakon 39 sekundi Lev je vodio 1-0 golom Novotnyja, no 'medvjedi' su se vratili u 9. minuti golom Ellisona na proigravanje Lingleta i Vescea.

No domaćin je ponovo poveo 2-1, u 15. minuti preko Azeveda iskoristivši igrača više. Sredinom druge trećine Medveščak se ponovo vratio u igru izjednačivši na 2-2 golom Fostera u powerplayu na asistenciju Murleyja, no to jednostavno nije bilo dovoljno.

Lev je u 'blitzkriegu' početkom posljednje dionice zabio dva gola u razmaku od dvije i pol minute te je poveo 4-2, a 'medvjedi' su uspjeli tek smanjiti golom Murleyja za 4-3.

Druga utakmica igra se već sutra na istom mjestu i u isto vrijeme, a igra se na četiri pobjede.

LIVE

60' Gotova je utakmica. Lev je u prvoj utakmici doigravanja svladao Medveščak 4-3 u Pragu i poveo 1-0 u seriji.

57' GOOOL! Medveščak je tri minute prije kraja uspio smanjiti rezultat na 4-3 golom Murleyja.

46' GOL! Medveščaku je pala koncentracija, a to brzo iskoristio Lev došavši do još jednog gola te sad ima prednost od 4-2.

42' GOL! Lev po treći put vodi, a početku treće trećine češka momčad ima prednost 3-2 golom Vrane.

29' GOOOL! Medveščak se sredinom druge trećine vratio u igru izjednačivši preko Fostera na asistenciju Murleyja.

15' GOL! Lev je vratio vodstvo na 2-1 golom Azeveda s igračem više.

9' GOOOL! Medveščak se brzo vratio u igru izjednačivši na 1-1 nakon gola Ellisona na asistenciju Lingleta.

1' GOL! Utakmica je tek počela, a Lev je poveo protiv Medveščaka već nakon 39 sekundi preko Novotnyja.