Melem za navijače: Na San Siru gledali golijadu Intera

1

U posljednjoj utakmici 10. kola talijanske Serije A aktualni prvak Inter je na svom San Siru pobijedio Palermo s velikih 5-3 u uzbudljivoj utakmici...

Branitelji naslova odigrali su sjajno prvo poluvrijeme u kojem im je sve polazilo za rukom. Uvodnih 45 minuta probijanja inače čvrste Palermove obrane obilježili su četirima pogocima i na odmor otišli s praktički riješenom utakmicom. No, sve ono što su Eto'o i Balotelli dvama pogocima svaki napravili u prvome poluvremenu gotovo da je palo u vodu na otvaranju nastavka igre. Sjajnih dvadesetak minuta gostujuće momčadi bilo je dovoljno da se Jose Mourinho na klupi Intera zabrine, a Walter Zenga u suparničkom prostoru za trenere poveseli i ponada. Preko Fabrizija Miccolija Palermo je smanjio u 49., na 4-1, a potom isti igrač u 67. minuti postiže svoj drugi pogodak za 4-3 i nadu Palerma da na teškom gostovanju mogu do boda. Sve bodove “kod kuće” je ipak izborio Inter i to nakon pogotka Diega Milita koji je u 84. minuti postavio konačnih 5-3. Strijelac još ranije za Palermo bio je Abel Hernandez.

Serie A, 10. kolo:
Inter - Palermo 5-3 (Eto'o 7, 43, Balotelli 34, 42, Milito 84 / Miccoli 49, 67, Hernandez 61)