Komentari 14

Messi i Xavi obećali: Kožu ćemo ostaviti protiv Intera

1

Na utakmici protiv Xereza igrači Barcelone izašli su u crnim majicama kojima pozivaju na podršku navijača u uzvratu polufinala LP-a s Interom

To je pitanje ponosa. Inter je jak, ali ja sam nekako uvjeren da ćemo proći u finale, rekao je napadač Barcelone Thierry Henry nakon subotnje prvenstvene pobjede 3-1 protiv Xereza. Henry je sa suigračima uoči početka utakmice na teren izašao u crnim majicama, koje najavljuju uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv milanskog Intera. Uz natpis ‘‘Ostavit ćemo i kožu na terenu’’, igrači Barcelone su pljeskom pozvali navijače da ih maksimalno podrže u srijedu.
- Utakmica s Interom je najvažnija u našim životima. Da bi njih izbacili moramo igrati ne sa120, ne sa 150, nego sa 200 posto naših mogućnosti. No, s podrškom kakvu imamo na Nou Campu možemo sve - rekao je veznjak Yaya Toure, koji je asistirao Ibrahimoviću za treći gol Barce.
Guardiola je protiv Xereza poštedio Lea Messija, koji je ušao početkom drugog poluvremena.