Komentari 5

Miamiju treći poraz u nizu, LA Clippersi preokrenuli Dallas

Miamiju treći poraz u nizu, LA Clippersi preokrenuli  Dallas
1

Nakon dvije godine aktualni prvak zaredao je tri poraza, izgubivši kod Washingtona 114-97, a bilo je čak i 34 razlike. Clippersi su nadoknadili zaostatak od 17 koševa

Noćas je odigrano 13 utakmica NBA lige, a najveće iznenađenje napravio je Washington koji je kod kuće pobijedio Miami 114-97.

Nevjerojatna je bila prva četvrtina koju su Wizardsi dobili s čak 43-18 i već tu riješili pitanje pobjednika. Najveća prednost domaćina bila je 34 razlike, a do pobjede ih je predvodio Wall koji je postigao 25 koševa i devet puta asistirao. Kod Miamija je najbolji bio James s 25 koševa, osam skokova i sedam asistencija, ali ni to nije bilo dovoljno.

Aktualnim prvacima ovo je treći poraz u nizu, a tako lošu seriju nisu imali točno dvije godine.

Navijači LA Clippersa uživali su u završnim minutama utakmice protiv Dallasa. Naime, pet minuta prije kraja njihova je momčad gubila 17 razlike, ali je onda napravila veliku seriju i slavila 129-127. Sjajni J.J. Redick predvodio je Clipperse s 33 koša (7-9 trice), dok je na drugoj strani najbolji bio Dirk Nowitzki (27 koševa i osam skokova).

Chicago je tek nakon tri produžetka slavio u Orlandu, završilo je 128-125.