Komentari 4

Milan pobijedio Lazija bez Ševčenka i Ronaldinha

1

Nogometaši Milana došli su u trećem kolu talijanske lige do svoje prve pobjede. Na San Siru su deklasirali Lazio slavivši s uvjerljivih 4-1

Ancelotti je utakmicu počeo s Ronaldinhom i Ševčenkom na klupi. Ofenzivni tercet igrali su Kaka, Pato i Borriello. U vodstvo je Milaneze doveo Clarence Seedorf već u osmoj minuti, da bi Zarate za goste izjednačio u 26. minuti. Opet je domaće u vodstvo doveo Zambrotta, da bi u nastavku igre trijumf potvrdili Brazilci Pato i Kaka.
Kakin je gol iz 60. minute bio posebno lijep. Najbolji igrač svijeta u prošloj godini pogodio je s preko 25 metara plasiranu loptu u gornji lijevi kut gostujućeg vratara Carriza.
Milan se ovako uspio odmaknuti s dna ljestvice, no morat će nastaviti igrati kao u nedjelju žele li uhvatiti priključak s najboljima. Pitanje je što će u dogledno vrijeme biti s Ronaldinhom i Ševčenkom. Utakmica s Lazijem bila je pokazatelj da njih dvojica i nisu bila najbolji potezi na tržištu ovog ljeta.