Komentari 16

Modrić dobio nagradu: Projektil protiv Šahtara je gol tjedna u LP

Izbacio se na desnu nogu s otprilike 25 metara od gola i strašno pogodio u lijeve rašlje Trubinova gola. Ipak, Real je na kraju izgubio 3-2 kod kuće, ali Luka Modrić je dobio nagradu za gol tjedna u Ligi prvaka

Gubio je Real na poluvremenu 3-0 od Ukrajinaca na stadionu Alfreda di Stefana, a netko je morao potegnuti kako bi se 'kraljevi' pokrenuli. I napravio je to, tko drugi nego - Luka Modrić (35)! Kapetan 'vatrenih' odlično si je oslobodio malo prostora i nije previše razmišljao na startu drugog poluvremena te snažno pucao i probio nemoćnog gostujućeg golmana.

POGLEDAJTE MODRIĆEV GOL

Krenuli su bolje nakog tog gola nogometaši Reala, u 59. minuti je pogodio i Junior Vinicius te su 'kraljevi' imali još pola sata da izjednače ili pak preokrenu rezultat u svoju korist. I u sam smiraj utakmice pogodio je Valverde, ali nakon pregleda VAR snimke utvrđeno je kako je Vinicius bio u zaleđu pa gol nije bio priznat, a Šahtar je na kraju slavio sa 3-2.

Modrić nakon poraza: 'U prvom dijelu nismo bili dostojni LP-a'

POGLEDAJTE VIDEO: Životna priča Luke Modrića

luka modrić 02:37

- U prvom poluvremenu nismo bili dostojni Lige prvaka! Očito je da se moramo popraviti, nedostajalo nam je i samopouzdanja, i sada se moramo pokrenuti, ne smijemo gubiti vrijeme žaleći nad ovim što smo napravili - rekao je nakon meča Luka pa zaključio:

Champions League - Group B - Real Madrid v Shakhtar Donetsk

- Trener nam je rekao da moramo više pritiskati, stajati kompaktnije i u drugom poluvremenu smo to i napravili, zabili smo dva gola, ali to nije bilo dovoljno. Težak je ovaj poraz, jako boli, ali bit ćemo bolji, nismo zaboravili igrati. El Clasico je za nekoliko dana, to je velika utakmica i moramo napraviti sve da budemo na pravoj razini.

Modrić prema Marci 4. najbolji u momčadi: 'Dao je ritam Realu'

Iza Luke su u izboru bili i gol Papua Gomeza iz Atalante u pobjedi protiv Midtjyllanda (0-4) te bomba Corentina Tolissa za Bayern protiv Atletico Madrida.