Komentari 6

Modrić: Dovoljno smo jaki da u nedjelju pobijedimo Man. City

1

U prošle smo dvije sezone odigrali velike utakmice tamo, a takva će biti i ova predstojeća. Nadam se da ćemo odigrati dobro i možda pobijediti, rekao je Modrić

Hrvatski nogometaš Tottenhama Luka Modrić poručio je kako se momčad s White Hart Lane može vratiti u utrku za naslov i to nedjeljnom pobjedom protiv izravnog suparnika Manchester Cityja na Etihadu.

"Spursi" su u 21. kolu Premiershipa prošli vikend odigrali samo 1-1 protiv Wolverhamptoma čime je njihov zaostatak za vodećim Cityjem narastao na pet bodova, dok drugoplasirani Manchester United ima dva boda više.

Iako su "građani" slavili u svih deset prvenstvenih dvoboja pred svojim navijačima ove sezone, Modrić vjeruje da Tottenham može prekinuti taj niz i pobijediti, baš kao i prije dvije godine kada su slavljem u Cityjevom dvorištu "spursi" osigurali Ligu prvaka.

- U prošle smo dvije sezone odigrali velike utakmice tamo, a takva će biti i ova predstojeća. Nadam se da ćemo odigrati dobro i možda pobijediti, zašto ne? Idemo tamo s pozitivnim mislima i nastojat ćemo doći do pobjede, baš kao što pokušavamo protiv svakog suparnika. Mislim da smo dovoljno jaki da odemo na Etihad i pobijedimo - izjavio je Modrić za Tottenhamovu klupsku televiziju.