Komentari 107

Modrić najbolji igrač utakmice: Luka pokazao svjetsku klasu

1

Naši navijači danas su mogli uživati. Ovo je bila naša najbolja utakmica ove sezone, a svaki put igramo sve bolje i bolje, rekao je Luka Modrić za Real Madrid TV

Luka Modrić i treći put u sezoni odradio je 90 minuta u prvenstvenoj pobjedi Reala. Iako nije zabio, niti asistirao, prema mišljenju španjolskih medija i uglednog portala Goal.com hrvatski reprezentativac bio je igrač utakmice. Za svoju izvedbu za koju su ga navijači Reala nagradili i ovacijama, Luka je dobio ocjenu 4.5.

- Uvjerljiva izvedba Hrvata koji je prikazao predstavu svjetske klase u sredini terena. Pokrivao je svaki djelić travnjaka dok je poput maršala vodio vezni red Reala, svjež u dodavanjima i oštar u duelima - piše Goal.com o hrvatskom veznjaku.

Pohvale za Luku imao je i trener 'kraljevskog kluba' Carlo Ancelotti.

- Modrić je odigrao fantastičnu utakmicu - rekao je Talijan te dodao:

- Igrali smo dobro. Sretan sam jer rastemo iz utakmice u utakmicu. S ovakvim igračima jednostavno moraš igrati dobro. Zadovoljan sam i našom defenzivnom igrom, osvojili smo veliki broj lopti. Momčad radi kvalitetno na treninzima i u dva je tjedna značajno napredovala.

Za utakmicu i pobjedu protiv Athletica Luka je rekao da je najbolja predstava 'kraljeva' u sezoni.

- Naši navijači danas su mogli uživati. Ovo je bila naša najbolja utakmica ove sezone, a svaki put igramo sve bolje i bolje - rekao je Luka za Real Madrid TV.