Komentari 37

Modrić zabio u porazu, Spursi korak do ispadanja iz Europe...

5

U utakmici 5. kola Europske lige Tottenham je na White Hart Lineu dočekao PAOK. Englezi su izgubili 2-1. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zabio je gol iz penala

Ne bi bilo dobro da ljudi na kraju sezone kažu da je Tottenham bio dobar jer je igrao u polufinalu Europske lige, a u Premierligi je bio sedmi ili osmi. To ne želim, rekao je menadžer Tottenhama tamo na početku natjecanja po skupinama.

Ne mora se brinuti Redknapp jer Tottenham je praktički ispao iz Europe. U utakmici 5. kola PAOK je pobijedio na White Hart Lineu 2-1 i kolo prije kraja Spursi više ne drže sudbinu u svojim rukama.

Prvi na ljestvici je PAOK s 11 bodova. Slijedi Rubin s 10. Tri boda manje ima Tottenham. U zadnjem kolu PAOK i Rubin igraju međusobno, ako odigraju remi, Spursi ispadaju. Tottenham mora navijati da Rubin izgubi i sa što većom razlikom u gostima slaviti kod Shamrocka jer Rubin ima bolju gol razliku.

Luka Modrić i Vedran Ćorluka igrali su od prve minute, kao i nekadašnji dinamovac Etto za PAOK.

Grci su šokirali Spurse već u 6. minuti utakmice golom Salpingidisa. U 14. je bilo 2-0, a strijelac je bio Athanasiadis. U 39. minuti Stafylidis je skrivio penal i dobio crveni karton. Luka Modrić izveo je penal i smanjio na 1-2. No više od toga Tottenham nije mogao iako je napadao do kraja utakmice.