Komentari 9

Mogao je birati gdje će zabiti lopticu, on napucao Đokovića

Srpskom tenisaču nije sjeo potez Camerona Norrieja koji ga je pogodio u nogu. Novak je pobijedio 6-3, 6-4 i plasirao se među najboljih osam u Rimu

Novak Đoković bez većih problema plasirao se u četvrtfinale ATP turnira iz serije Masters u Rimu pobijedivši za sat i pol Britanca Camerona Norrieja 6-3, 6-4. Tamo će ga čekati pobjednik meča između australskog kvalifikanta Alexeija Popyrina i Danca Holgera Runea.

ĐOKOVIĆA NE PUŠTAJU 02:05

Trenutak koji je obilježio meč dogodio se početkom drugog seta na Norriejevoj break lopti kod Đokovićeva vodstva 2-1. Britanac je dobio poen smešom nakon što je Novak podigao lopticu i već krenuo prema osnovnoj crti.

Đoković: Vidio sam građanski rat u Jugoslaviji, a za svakog Srbina je Kosovo srce tradicije

Njegov je protivnik od čitavog terena pogodio baš Đokovića u nogu. On se okrenuo prema njemu i nije mogao vjerovati. Ispričao se, doduše, Norrie. Koliko je u njegovu udarcu bilo namjere, procijenite sami.

Video možete pogledati OVDJE.

Inače, Đoković je kasnio na početak meča jer je ozlijedio rame na jutarnjem treningu i tražio pomoć liječnika. Norrie ga je nervozno čekao na terenu, ali Novak je ipak stigao i meč odradio bez problema. Prilikom rukovanja protivnika nije pogledao u oči, a nije ga ni ispratio pljeskom pri odlasku u svlačionicu, što inače čini nakon mečeva.