Monaco se spasio u završnici, remi Bašića i Ćalete-Cara...

Momčad Nike Kovača je povela u 20. minuti golom Myrona Boadua, a izjednačio je Cody Gakpo u 59. minuti. Dip je u 89. minuti zabio za pobjedu protiv PSV-a

U susretu 3. kola B skupine Europske lige Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač je na gostovanju pobijedio PSV Eindhoven sa 2-1, a gol odluke zabio je Sofiane Diop u 89. minuti.

Niko Kovač u Monacu 03:25

Momčad Nike Kovača je povela u 20. minuti golom Myrona Boadua, a izjednačio je Cody Gakpo u 59. minuti. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Diop je zabio za pobjedu momčadi iz Kneževine.

Ligue 1 - AS Monaco v RC Lens

U drugom susretu Real Sociedad je na gostovanju pobijedio Sturm sa 1-0, a strijelac je bio Isak u 69. minuti.

Na ljestvici vodi Monaco sa sedam bodova, Real Sociedad ima pet, PSV četiri, a na začelju je Sturm bez bodova.

U skupini A Rangers je pobijedio Brondby sa 2-0 upisavši prvu pobjedu.

Škotski prvak je poveo u 18. minuti. James Tavernier je nabacio iz kornera, a Leon Balogun glavom zabio za 1-0. Bila je to već 48. Tavernierova asistencija otkako je Steven Gerard u srpnju 2018. preuzeo Rangers. U 30. minuti Kemar Roofe je zabio za 2-0. Činilo se kako je gol postignut iz zaleđa, no nakon VAR provjere hrvatski sudac Fran Jović je pokazao na centar.

Europa League - Round of 32 Second Leg - Rangers v Royal Antwerp

Borna Barišić je za Rangers odigrao cijeli susret, dok je Josip Radošević kod Brondbyja priliku dobio u drugom dijelu. Marko Divković nije nastupio za goste.

U drugom susretu Lyon je u Pragu pobijedio Spartu sa 4-3 premda je nakon 19. minuta gubio sa 0-2.

Domaćin je sjajno ušao u susret, a oba gola zabio je Lukas Haraslin (4, 19). Međutim, "lavovi" su u nastavku okrenuli rezultat, a strijelci su bili Karl Toko Ekambi (42, 88), Houssem Aouar (53), Lucas Paqueta (67). U posljednjim trenucima Krejči je smanjio a 3-4.

Bila je to treća pobjeda Lyona koji vodi na ljestvici s devet bodova, Sparta ima 4, Rangers tri, a Brondby bod.

U skupini C Napoli je u zadnjih 15 minuta uspio slomiti otpor poljske Legije pobijedivši sa 3-0, a strijelci su bili Insigne (76), Osimhen (80) i Politano (90+5)

U drugom susretu Leicester City je u srijedu u Moskvi svladao Spartak sa 4-3. Apsolutno prvo ime susreta bio je Zambijac Patson Daka koji je potpisao sva četiri gostujuća pogotka, dok su Spartak zabili Sobolev (11, 86) i Larsson (44).

Na ljestvici vodi Legija sa 6 bodova, Leicester i Napoli imaju po četiri, a Spartak tri boda.

U skupini D Eintracht je pobijedio Olympiakos sa 3-1, dok su Fenerbahče i Antwerpen odigrali 2-2.

Rafael Borre (26-11m), Almamy Toure (45+3) i Daichi Kamada (59) su zabili za njemački sastav, dok je za Grge strijelac bio Youssef El Arabi (30). Kristijan Jakić je odigrao cijeli susret za momčad iz Frankfurta.

U drugom susretu nije bilo pobjednika. Antwerpen je poveo u 2. minuti golom Samatte, no rezultat je okrenuo Valencija s dva gola (20, 45). Konačnih 2-2 je postavio Gerkens u 62. minuti. Dodajmo kako je Valencija u 37. minuti promašio jedanaesterac.

Eintracht vodi sa sedam bodova, Olympiakos ima šest, Fenerbahče dva, a Antwerpen jedan bod.

U skupini E Galatasaray je u Moskvi golom Turkoglua u 82. minuti pobijedio Lokomotiv. Tin Jedvaj je odigrao cijeli susret za domaćine.

U drugom susretu Lazio i Marseille su odigrali 0-0. Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Toma Bašić igrao do 57. minute za domaće.