Komentari 25

Monstruozni Harden! 60 poena uz triple-double, to nema nitko

3

Mario Hezonja odigrao je solidnu partiju za Orlando u Houstonu, ali većinu vremena mogao se samo diviti potezima čudesnog Jamesa Hardena koji im je zabio čak 60 poena

James Harden pružio je partiju života u pobjedi njegovih Houston Rocketsa protiv Orlando Magica 114-107. Postao je prvi čovjek koji je zabio 60 poena na jednoj utakmici NBA lige uz triple-double (10 skokova, 11 asistencija).

- Jednostavno sam dao sve što sam mogao. Svi smo. Borili smo se 48 minuta, obranili se kad je trebalo i pogodili teške šuteve - rekao je Harden nakon utakmice u kojoj je igrao rekordnih 46 minuta i 26 sekundi.

Calvin Murphy davne 1978. zabio je za Houston 57 poena u jednoj utakmici, ali sada je taj rekord pao. Upravo je on bio na tribinama ogleda protiv Orlanda i, kada je vidio da ga je Harden nadmašio, nasmijao se i zapljeskao Bradi.

Mario Hezonja odigrao je vrlo dobru utakmicu za Magic, zabio je 17 poena uz tri skoka i dvije asistencije, ali nije bilo dovoljno. Orlando je potonuo na posljednje mjesto Istočne konferencije.

NBA: Orlando Magic at Houston Rockets