Komentari 5

Mourinho dobio što je htio, Adriana poput životinje!

1

Naučio sam u ovo malo vremena koliko Interu i njegovim navijačima znači ova utakmica - rekao je Mourinho nakon pobjede protiv Juventusa

Inter je vodio 1-0, a sudac je pogledavao na sat. Stavio zviždaljku u usta i odsvirao kraj. Predsjednik Intera Massimo Moratti strelovito je skočio sa stolice. Počeo se grliti sa najbližima. Potom je pogledao prema terenu. Trener Jose Mourinho, koji je u Inter stigao na ljeto, podigao je palac prema svečanoj loži.
- Naučio sam u ovo malo vremena koliko Interu i njegovim navijačima znači ova utakmica i pobjeda. Zato mi je drago što sam u sve ugradio mali dio svog znanja - rekao je Mourinho i nastavio: - Bila je ovo fantastična prezentacija taktike. Odigrali smo savršeno, zatvarajući sve što smo trebali. Nismo im dopustili ništa. U taktičkom smislu bravurozno smo sve napravili i jedino smo se bojali prekida. Međutim, i u tom segmentu napravili smo sve savrešno i Juventus je stvorio samo jednu priliku.Onu Alessandra del Piera na kraju utakmice - rekao je Mourinho.
Krenuo je i s osobnim pohvalama.
 - Želim Adriana-životinju i dobio sam ga na terenu. Ibrahimović? Dajte mi jednu pokudu o njemu da vas napadnem i prekrižim za sva vremena. Ibrahimović je bio sjajan, golemi posao je radio. Zanettija obožavam, profesionalac je na kvadrat. Svi smo bili sjajni - zaključio je Mourinho nakon pobjede protiv Juventusa golom Muntarija.