Komentari 9

Najbolji u prva dva dana Eura: Bale i Payet u glavnim ulogama

1

Pamtit će se vrhunske golčine Payeta i Balea, odlične obrambene reakcije Smolnikova i Daviesa, kao i neumoran rad veznjaka Kantea i Diera. Potonji je stigao zabiti i golčinu

Nakon četiri uvodne utakmice francuskog Eura, viđeni su brojni kvalitetni potezi, što u napadačkom, što u obrambenom segmentu.

Pamtit će se vrhunski golovi Payeta, Diera i Balea, odlične obrambene reakcije Smolnikova i Daviesa, kao i neumoran rad veznjaka Kantea.

NAJBOLJIH 11 U PRVA DVA DANA EURA

Yann Sommer (Švicarska)
Spasio sigurno izjednačenje Albanije nekoliko minuta prije kraja sjajnom obranom kojom je pretvorio Gashija u tragičara.

Igor Smolnikov (Rusija)
Imao nekoliko vrhunskih obrambenih reakcija u duelu protiv Engleske. Posebno je impresivan start na Sterlinga prilikom opasne akcije igrača Cityja.

England v Russia - EURO 2016 - Group B

Ben Davies (Wales)
Spriječio siguran gol Mareka Hamšika na samom početku utakmice protiv Slovačke.

Fabian Schar (Švicarska)
Zabio jedini gol na utakmici 'bratskog' derbija Švicarske i Albanije, a pored toga djelovao sigurno na terenu.

Vasilij Berezucki (Rusija)
Čitavu utakmicu pravovremen i koncentriran. Kapetan Rusije zabio je i gol u 92. minuti utakmice te donio bod svojoj reprezentaciji.

Dimitri Payet (Francuska)
Ah, što reći više?

Gareth Bale (Wales)
Najbolji kad je najpotrebnije. Zabio vrhunski gol iz slobodnjaka za vodstvo Walesa protiv Slovačke.

N'Golo Kante (Francuska)
Budući da vezni red 'tricolora' nije funkcionirao najbolje što može, on je svojom trkom morao puno toga pokrivati. Ključan igrač Francuske uz Payeta protiv Rumunja.

Eric Dier (Engleska)
'Ukrao' slobodnjak Rooneyu i potom fenomenalno probio Akinfejeva za 1-0 Engleske protiv Rusije.

Bogdan Stancu (Rumunjska)
Realizirao penal protiv Francuske kojeg je izborio njegov suigrač Stanciu. Preuzeo je veliku odgovornost te mirno matirao Huga Llorisa.

Hal Robson-Kanu (Wales)
Čovjek koji nema klub u ovom trenutku i čovjek koji je svojim golom donio Walesu pobjedu u debiju na Europskim prvenstvima. Dovoljno da se nađe na ovom uglednom popisu.