Napadač Boca Juniorsa u pljački ukrao škare i sprej!

1

Lucas Viatri, 21-godišnji napadač Boca Juniorsa, suočen je sa sudskim procesom u kojem ga se tereti za oružanu pljačku u ožujku ove godine

Odvjetnik Lucasa Viatrija (21), Arturo Olcese, informira da je Viatri optužen za oružanu pljačku frizerskog salona u Buenos Airesu u ožujku ove godine, zajedno sa svojim bratom i još jednim prijateljem. Viatri je navodno ukrao par škara i sprej za kosu. Olcese odbacuje optužbe protiv svog klijenta:
- Ne postoje dokazi koji ga okrivljuju - objasnio je odvjetnik.
Viatri je ranije ove godine bio zadržan mjesec dana u zatvoru tijekom preliminarne istrage. Tvrdi da nema ništa sa pljačkom, te da je bio uhićen "pogreškom"...
- Tijekom dana provedenih u zatvoru stalno sam se pitao kada će me napokon pustiti. Patio sam zbog sebe, ali puno više zbog moje obitelji - izjavio je nogometaš.
Nakon što je bio pušten iz zatvora, dobio je priliku u prvoj momčadi Boca Juniorsa, čemu je i kumovala ozljeda veterana Martina Palerma. Postigao je šest golova u Aperturi, uključujući i odlučujući za pobjedu na Monumentalu protiv velikog rivala River Platea 1-0 u 10. kolu.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti