Komentari 22

Napokon zaigrao: Kovačiću 80 minuta u 4-0 pobjedi Intera...

1

Derbi dana odigrali su Napoli i Lazio, a lopta je na utakmici šest puta završavala u mreži. Domaći su zabili 4 gola. Kovačić je igrao 80. minuta u Interovoj 4-0 pobjedi

Prava golijada danas se mogla gledati na talijanskim nogometnim terenima. Jedini Hrvat na travnjaku bio je Mateo Kovačić koji je odigrao 80 minuta u uvjerljivoj pobjedi Intera protiv Sampdorije. Nerazzurri su u mrežu Sampdorije pospremili četiri gola.

Dvostruki strijelac bio je Icardi, a još su zabijali i Samuel i Palacio. Pobjedom se Mazzarrijeva momčad popela na peto mjesto ljestvice, posljednje koje vodi u Europu.

Derbi dana odigrali su Napoli i Lazio, a lopta je na utakmici šest puta završavala u mreži. Domaći su zabili četiri gola. Započeo je Mertens golom u 41. minuti, a završio je Gonzalo Higuain s tri gola u drugom poluvremenu.

Strijelci za Lazio su bili Lulić i Onazi.

Najviše golova palo je na utakmici Verone i Fiorentine, čak osam. Gosti su pobijedili 5-3 i tako učvrstili svoju četvrtu poziciju.