Komentari 220

Huligani prekinuli 'prijateljsku' utakmicu Dinama i Neftčija!

1

Nakon samo sedam minuta u teren su utrčali huligani i prekinuli je! Čelnici Neftčija nisu htjeli nastaviti utakmicu no popustili su pa je ipak nakratko nastavljena...

Iako je utakmica između Dinama i Neftčija u Jenbachu u Austriji trebala biti prijateljska, bila je sve osim toga. A opet zahvaljujući BBB-ima.

Naime, nakon samo sedam minuta igre u teren su utrčali huligani koji su došli zbog zagrebačke momčadi i prekinuli je nakratko (na pet minuta)! BBB-i su uobičajeno vrijeđali klupsku upravu, ali i novog predsjednika HNS-a Davora Šukera.

Čelnici i igrači Neftčija nisu htjeli nastaviti utakmicu, ali su popustili pod nagovorima pa je nastavljena. Nakratko.

U 28. minuti je Mehtiyev zabio za vodstvo azerbajdžanske momčadi, a rezultat je ostao isti do drugog prekida.

Ovaj put je utakmica prekinuta zbog jakog pljuska. Kiša, odnosno opasnost od udara groma, je navedena kao službeni razlog iako se istovremeno na tribinama tuklo 20-ak BBB-a. Tukli su se čak i u klupskim prostorijama, odnosno restoranu, što je rekao i predsjednik Mirko Barišić za službenu stranicu, ali je izjava ubrzo povučena.

I Neftči je kao razlog prekida naveo kišu.

Dinamo: Opet vrijeđali predsjednika Barišića i suprugu Božicu

Na službenoj stranici piše kako su huligani limenkama piva gađali predsjednika Barišića i njegovu suprugu Božicu te ih vrijeđali. Nakon prekida je utakmica nastavljena, ali je nakon sat vremena igre došlo do nereda i u prostorijama kluba. Nastradali su i nedužni domaći gledatelji pa je na intervenciju organizatora sudac prekinuo utakmicu.

Dinamo u strahu od navijača: Nema gostovanja u Bugarsku

Na službenoj stranici Dinama danas je pisalo da se klub dogovorio s Ludogorecom da na prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka u Bugarskoj neće biti gostujućih navijača. Evo i razloga zašto.

BBB-i već divljali po Austriji

U nekoliko navrata bilo je problema s odigravanjem utakmica, a 2007. godine u Kapfenbergu je bilo dramatično.

- Bojali smo se za živote. Ovako nešto se u Kapfenbergu još nikad nije dogodilo" prenosili su tada austrijski mediji.

S Neftčijem prošle godine u Ligi prvaka

'Modri' su ih prošle sezone prošli u kvalifikacijama za Ligu prvaka, 0-0 je bilo u gostima, a 3-0 u Maksimiru.