Neće prema Italiji: "Inter? Ma nemaju oni love za Perišića..."

INTERES Ivana Perišića milanski Inter želi već u siječnju. Njegov zastupnik Tonći Martić to potvrđuje, no Wolfsburg za svojeg ponajboljeg igrača želi veliku svotu

Istina je, postoji interes, no puno će ovisiti o Interovim financijskim mogućnostima, rekao je Tonći Martić, zastupinik Ivana Perišića.

Hrvatski reprezentativac s Wolfsburgom ima ugovor do 2017. godine, a njemački klub trenutačno je jedan od najbogatijih u Bundesligi. Kao takav, ne želi prepustiti Perišića Interu za "sitniš". No trener Intera Roberto Mancini inzistira na krilnim igračima, a u takvoj viziji posebno je nahvalio hrvatskog reprezentativca.

- Rekao je za Ivana da mu treba upravo takav profil igrača, no smatram kako će teško doći do transfera - kaže Martić.

Perišić je u Wolfsburg stigao u siječnju 2013. iz Borussije Dortmund. Platili su ga osam milijuna eura i ne žele ga pustiti za manje od tog iznosa.

Pogotovo nakon utakmice u Milanu, gdje je u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo Hrvatska potpuno nadigrala Italiju, a Perišić bio jedan od najboljih igrača na terenu. Zabio je izjednačujući gol, poigravao se s talijanskim braničima, a gotovo da niti jednu loptu nije krivo dodao.

Gledao je Mancini taj susret iz svečane lože i odmah nakon nje odlučio da bi jedan od krilnih napadača Intera trebao biti upravo Perišić. Druga želja mu je Lukas Podolski.

No Inter više nije financijski moćan kao nekad, kad je Massimo Moratti plaćao koliko god je trebalo... Desetak milijuna eura ipak im je previše.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti