Komentari 3

Nema gola, nema ni boda: Prvi put 'medvjedi' doma nisu zabili

Salavat je pobijedio 1-0, a u 16. minuti s(p)retan je bio Makarov u akciji s igračem više. Gostujući golman Vasilevski apsolutno je bio najbolji na ledu Ledene dvorane

Prije 11 dana je na utakmici između Medveščaka i Salavata bila golijada. Isti protivnici samo su zamijenili domaćinstvo, ali ovaj put je pao jedan jedini gol, nažalost, u mreži Marka Dekanicha.

Salavat je pobijedio 1-0, a u 16. minuti s(p)retan je bio Makarov u akciji s igračem više. Gostujući golman Vasilevski apsolutno je igrač utakmice, skupio je 37 obrana, čak 15 više od Dekanicha.

Prvi put ove sezone, Medveščak nije zabio u Ledenoj.

- Previše smo golova zabili Traktoru utakmicu prije, trebali smo nešto sačuvati i za Salavat. Igrali smo dobro, stvarali prilike no jednostavno nismo mogli zabiti, a trebali smo barem dva ili tri - rekao je Linglet.

Jessiman se cijelu utakmicu 'navlačio' sa Ščitovim.

- Frustrira me to. U Americi se to drukčije rješava, tamo pitaš igrača hoće li se tući i više nema problema.

'Medvjedi' su i dalje na 7. mjestu Zapada, ali se pomalo kristalizira situacija iako je puno bodova još u igri. Zasad se čini kako će se za dva posljednja mjesta koja vode u doigravanje boriti zagrebačka momčad, Lokomotiv i Spartak.

Medveščak u četvrtak igra protiv još jednog vrlo teškog protivnika, Sibira. Četvrta su momčad Istočne konferencije.