Komentari 96

Neuer sjajno branio pa darivao Arsenal, "topnici" opet u igri...

5

Arsenal je u Londonu pobijedio Bayern 2-0 i vratio se u igru za osminu finala. Jedan od tragičara je Manuel Neuer koji je čuda branio pa je poklonio gol Olivireru Giroudu

Arsenal je pobijedio Bayern 2-0 u Dinamovoj skupini i zakomplicirao stvari. "Topnici" su srušili dosad nedodirljivi Bayern golovima Oliviera Girouda i Mesuta Özila.

Bayern je kao i obično dominirao u posjedu, ali Arsenal je imao bolje šanse. Čudesno je branio Manuel Neuer, kao i njegov kolega Petr Čech na drugoj strani.

Neuer je imao sve pod kontrolom do 77. minute utakmice kad je pogrešno procijenio let lopte i "zaplivao" u prazno. Giroud je bio na pravom mjestu za 1-0. Özil je stavio točku na i u sudačkoj nadoknadi za važnu pobjedu Arsenala koji se vraća u borbu za osminu finala Lige prvaka s prvim bodovima ove sezone.

- Svaka čast našem Čechu. Spasio nas je. Bio je ključna figura. Oba su golmana bila sjajna, ali eto, Neuer je pogriješio u jednoj procjeni. Događa se. Bili smo jako dobri večeras - rekao je menadžer Arsenala Arsene Wenger.