Komentari 15

Nepobjedivi: Dinamovi kadeti u polufinalu protiv Arsenala!

1

Mladi Dinamovi igrači ušli su u polufinale Premier Cupa koji se igra u Manchesteru. Pobijedili su Ulsan Hyundai nakon penala, a za ulaz u finale igrat će s Arsenalom

Nakon što su pobijedili Milan, Bocu Juniorse, Dinamovi "klinci" nastavljaju pohod prema željenom finalu. Boljim izvođenjem penala "modri" su prošli Ulsan Hyundai i plasirali se u polufinale elitnog turnira u Manchesteru!

Dinamo je poveo golom Josipa Brekala, a vodstvo su držali do 90. minute, kada su igrači iz Južne Koreje zabili za izjednačenje. Primljeni gol nije pokolebao 'modre', koji su mirno i sigurno pristupili izvođenje kaznenih udaraca. Tako su redom sigurni izvođači bili Kalaica, Lovren, Sosa, Brekalo i Majić za konačnu 6-5 pobjedu!

Vremena za odmor nema puno, jer Dinamo će već danas poslijepodne za ulazak u finale igrati protiv Arsenala!