NHL: Senatorsi povisili na 3-0 u finalu Istoka

1

Pobjednički gol za Senatorse i 3-0 vodstvo u finalu Istoka zabio je kapetan momčadi Daniel Alfredsson u 34. minuti dvoboja

Finalna serija Istočne konferencije bliži se konačnom raspletu. Nakon dvije gostujuće pobjede u Buffalu, Ottawa Senatorsi slavili su i u trećoj utakmici pred domaćom publikom i ukupni omjer povisili na 3-0. Pobjednički gol za Senatorse zabio je kapetan momčadi Daniel Alfredsson u 34. minuti dvoboja. - Znali smo da će ovo biti najteža utakmica. Odigrali smo najbolje što znamo i to je, srećom, bilo dovoljno za pobjedu. Sad smo u velikoj prednosti - izjavio je Alfredsson nakon utakmice.