Komentari 3

Ni srpski golman nije zapaprio Atleticu: Suarezova 'panenka' za nastavak juriša prema tituli

2

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je u početnoj postavi i odigrao cijelu utakmicu na desnom boku Atletica koji je s 2-1 slavio kod Eibara i sada ima sedam bodova više od Reala uz utakmicu manje

Urugvajski napadač Luis Suarez postigao je oba pogotka za Atletico Madrid koji je u posljednjem dvoboju 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva slavio sa 2-1 (1-1) na gostovanju kod Eibara.

Domaća momčad je povela u 12. minuti kad je vratar Marko Dmitrović postao prvi vratar u La Ligi nakon 17 godina koji je postigao gol iz kaznenog udarca. Uslijedio je preokret u Suarezovoj režiji. U 40. minuti je izjednačio iskoristivši neodlučnost domaće obrane, a u 88. minuti je 'panenkom' realizirao kazneni udarac za konačnih 2-1 i sedam bodova prednosti pred braniteljem naslova Real Madridom uz utakmicu manje.

La Liga Santander - Eibar v Atletico Madrid

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je u početnoj postavi i odigrao cijelu utakmicu na desnom boku Atletica.

U prije odigranoj utakmici Valencia i Osasuna su na Mestalli odigrali 1-1 (0-1). Gosti su poveli pogotkom Callerija u 42. minuti, a Valencia se poraza spasila zahvaljujući autogolu Garcije u 69. minuti.

Hrvatski reprezentativac u redovima Osasune Ante Budimir ostao je na klupi za pričuvne igrače.

Valencia je s 20 bodova iz 19 nastupa na 14. mjestu, a Osasuna sa 16 bodova zauzima predzadnju, 19. poziciju u La Ligi.

Vodeći Atletico Madrid ima 44 boda iz 17 utakmica. Drugoplasirani Real Madrid ima sedam bodova manje i utakmicu više. baš kao i Barcelona koja je na trećem mjestu s 34 boda.