putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
36 komentara

Nije ti valjda on kriv?! Neymar napucao suca loptom - u glavu

Umjesto da PSG krene u opasan napad, igra je sredinom drugog poluvremena morala biti zaustavljena jer je Neymar žestoko pogodio glavnog suca Gianlucu Rocchija u glavu

Champions League Round of 16 First Leg - Real Madrid vs Paris St Germain

Nesvakidašnja situacija dogodila se u 69. minuti utakmice između Real Madrida i PSG-a u Ligi prvaka, koju su Madriđani pobijedili 3-1 i tako se približili plasmanu u četvrtfinale toga natjecanja.

Champions League Round of 16 First Leg - Real Madrid vs Paris St Germain VIDEO: PREOKRENULI FRANCUZE Zato su prvaci Europe! Real je sredio PSG u samo tri minute

Pri rezultatu 1-1 najskuplji nogometaš svih vremena Neymar pokušao je uputiti dugu loptu u protivničku polovicu, no na nju je naletio sudac Gianluca Rocchi i dobio ravno u lice.

Udarac nije bio bezazlen jer je Rocchi zatražio pomoć liječničke ekipe uz teren koji su ga polijevali vodom i provjeravali kakve je to posljedice ostavilo na njega. Pribrao se nakon minutu-dvije i odradio utakmicu do kraja.