Niko Kranjčar: Povratak u Dinamo? A ne, zasad još ne...

1

Iako je i dalje ponosan što je purger, Niko Kranjčar ne razmišlja o povratku u Dinamo. Kaže da je kraj karijere još daleko. Ali tko zna, ako se poklope neke stvari...

Ma kakav bod? Protiv Izraela? Nisam čovjek koji se zadovoljava bodom protiv Izraela. Velik sam optimist, najavio je subotnju utakmicu Niko Kranjčar.

Protiv Izraela idemo na pobjedu, najavio je utakmicu Niko

Nakon Latvije rekao je da je pun samopouzdanja, no trener Tottenhama u međuvremenu ga je premjestio na klupu.

- Ha, nisam zadovoljan. Ne mogu reći ni u kakvoj sam formi jer ne igram. Možda sam u odličnoj - kaže u šali Niko.

Nakon pobjede Dinama protiv Villarreala mnogi su oko Maksimira govorili: “Još da nam je Niko Kranjčar...”

- Dinamo? A ne, ne... Iako, rekao sam da nikad neću u Hajduk, pa sam na kraju završio na Poljudu. Možda, ako se poklope mnoge stvari. No kako sad razmišljam, ne. Još je daleko kraj karijere.

Kao igrač Dinama Kranjčar je ispod dresa nosio majicu s natpisom “Ponosan sam kaj sam purger”. Nije ju izgubio u selidbama, Split, Portsmouth, London.

- Ma kakvi?! Čuvam je doma u Zagrebu, u Dobrom dolu. Ona je dio mog života, mog odrastanja. Nema šanse da se izgubi - dodao je Kranjčar.

I dalje čuvam majicu 'Ponosan sam kaj sam purger', rekao je Niko Kranjčar

Niko ove sezone nije odigrao još nijednu cijelu utakmicu, od njih ukupno 13 ušao je s klupe tek u njih šest. Engleski mediji pišu da ga u svojim redovima žele Everton, Aston Villa i Liverpool.

- Nezadovoljan sam, ali ne razmišljam o drugom klubu. Nadam se da ću dobti minutažu, ima puno utakmica.